KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17354294
nr 1735 4294
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Gris. Signerad. Blandteknik, bildmått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:19:40
24/10 09:27:52
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt